ANA SAYFA »
KURUMSAL
Değerlerimiz
Vizyonumuz

Mywory profesyonel ekibi ile Dünya standartlarındaki ürün çeşitlerini modern tesislerinde, çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak üretmeyi hedeflemiştir. Bunun yanı sıra kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmeyi ve satış sonrası hizmet devamlılığı ile müşteri memnuniyeti devamlılığını sağlamayı amaç edinmiştir.

Hedeflerimiz Mywory markasının çok katlı pazarlama sistemi ile sadece ülkemizde değil tüm Dünya da aranan ve tanınan bir marka olması yönündedir. Bulunduğumuz sektörde her ürünümüz için çevreye duyarlı olabilmek ve değişen Dünya'ya gelişen bir temizlik anlayışı eklemektir. Bu süreç içerisinde Temizlik,Kozmetik, Oda Kokusu ve Kişisel Bakım ürünlerinde de ürün yelpazemizi genişletmek üzere yapmış olduğumuz çalışmalar devam etmektedir.

Misyonumuz

Profesyonel ekibiyle dünya standartlarındaki ürün çeşitlerini modern tesislerinde çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak üretmeye devam etmek, kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek, satış sonrası hizmet devamlılığı ile müşteri memnuniyetini sağlamak.

Kalite Politikası

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin, müşterilerimizin istek ve beklentilerini tam anlamıyla karşılayan düzeyde olmasını ve kesin bir güvenle kullanımını sağlamaktır. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı bizler için her şeyden önce gelir felsefesi ile evinizde ve sosyal hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler sunmak öncelikli ve vazgeçilmez hedefimizdir. Gelişen teknolojiyi takip ederek yenilikçi ürünler sunarak siz dostlarımızı ailemizden biri gibi görerek, önerileriniz doğrultusunda kendimizi daima yenilemek ikinci hedefimizdir.

Kalite Belgelerimiz

Copyright © 2016 MYWORY Züccaciye ve Temizlik Ürünleri | www.mywory.com.tr

Sosyal Medya: |
Müşteri Destek Hattı +90 332 400 00 94
+90 553 612 08 63